ОБІЦЯЮЧИ
ВИСОКУ ЯКІСТЬ, МИ
ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ЇЇ

01.07.2015

У червні наша компанія у пошуках нових ринків збуту відвідала Південно-Африканську республіку, де презентувала макаронні вироби під торговою маркою «Київ Мікс», добре знаною українськими споживачами. Продукція була представлена на найбільшій виставці африканського континенту – «Africa`Big Seven», яка відбулася 21 - 23 червня 2015 року у місті Йоганнесбурзі.

«Africa`Big Seven» – найбільша продовольча виставка на континенті. Охоплює 7 сегментів, які представлені самостійними експозиціями: від свіжих продуктів харчування та інгредієнтів до виробничих технологій і рішень для роздрібної торгівлі. У минулому році виставку відвідали 14 657 спеціалістів з 50 країн світу.

На виставці було налагоджено спілкування з потенційними клієнтами та колегами у галузі. 

15.06.2015

З 7 по 9 травня в м. Найробі, Кенія, пройшла виставка “Food Agro Kenya”, на якій свою продукцію представила і наша компанія. Кенія признана однією з основних точок доступу на ринок Африки і в той же час має свій внутрішній ринок обємом 40 мільйонів споживачів.

На виставці були представлені зразки нашої продукції під ТМ «Київ Мікс», серед яких такі види як трубочка, спіралька, перо, коліщатко, ріжки, вермішель та інші. Потенційні клієнти та місцеві споживачі відзначили відмінний зовнішній вид нашої продукції та отримали зразки макаронних виробів ТМ «Київ Мікс».

В рамках виставки відбулися зустрічі з представниками найбільших мереж супермаркетів та місцевими дистриб’юторами.

Слід відзначити, що посол України в Кенії також відвідав наш стенд та підтримав наші починання на ринку Африки. 

Вітаємо на сайті!